95125

Ütopya Yapım olarak sektöre yeni bi renk, yeni sistem ve yeni bir enerji katmak için varolduk. Sıradanlaşmış sistemin dışına çıkmak, günümüz teknolojisi kullanarak kitlemize en iyi şekilde ulaşmak ve olmasını istediğimiz gibi güven temelli, sevgi ve doğru iletişim odaklı hizmet sağlamak misyonu ile kurulduk.

İstanbul'da 2007 yılından bu yana bir çok projelerde 0-70 yaş arası oyuncu kadromuz ile dizi, sinema, reklam, klip tanıtım fimlerinde ana cast ve yardımcı oyuncu cast hizmetleri sağlamaktayız. Ekibimize dahil olan herkesi ailemizin bir parçası olarak gördük.Hayallerine ortak olduk. Bilgi birikimi ve tecrübemizle rehberlik sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Modellerimize menajerlik hizmeti sağlayarak defile ve katalog çekimlerinde ünlü markalar ile çalışma fırsatı sunuyoruz.
Modellik yapmaya uygun kişilere ünlü model isimler ile modellik eğitimi sağlamakta ve sektöre iyi modelleri kazandırmaktayız.

Kendi projelerimiz başta olmak üzere festival, organizasyon, konser, imza günleri, defile, katolog çekimleri, tanıtım filmi gibi sektördeki ki binlerce proje çalışmalarında bulunduk ve bulunmaya da devam ediyoruz.

En iyileri bir araya getiren, en güzeli hedefleyen ve en iyisine layık olan seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Seni aramıza bekliyoruz.
Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsin.

Ütopya Yapım Ekibi / 2019

X